Ontdek een oogverblindende selectie juwelen uit de 20e eeuw op onze nieuwste veilingpresentatie, georkestreerd door juwelenexpert Cécile Simon.
.
Uitzonderlijke juwelen: presentatie van de veiling op 11 december
Ontdek een oogverblindende selectie van 20e-eeuwse juwelen uit onze laatste veilingpresentatie, georkestreerd door juwelenexpert Cécile Simon. In deze boeiende video wordt u ondergedompeld in de wereld van opmerkelijke stukken zoals juwelen van Jules Wiese, een zeldzame bisschopsring van Alexis Phanies die toebehoorde aan Pierre Hector Couillet, creaties van René Boivin ontworpen door Marie Caroline de Brosse, waaronder een hanger van bergkristal.
Bekijk ook een uitzonderlijke aquamarijn van Santa Maria met een gewicht van 39,45 karaat, een prachtige kleur en een aanzienlijk gewicht. Ontdek de beroemde Alhambra sautoir van Van Cleef & Arpels in een prachtige turquoise kleur, evenals zeldzame stukken van Boucheron, waaronder een reversclip met dubbele diamanten uit de jaren 1940 en een paar armbanden bezet met chrysoprase, koraal en lapis lazuli. Elk sieraad is een kunstwerk, een uitnodiging tot schoonheid en elegantie. Mis deze veiling niet om een van deze unieke schatten te bemachtigen.
Veilinghuis sinds 1928 .
Inventarissen - Gedeeld - Verzekering
mdlh@millon.com
Expertises & schattingen
expertise@millon.com
Veilingverkoop
news@millon.com
Zoom
Kies je taal
Ons nieuws
Le plus Dangereux métier du Monde.
Oui ! Les enchères comptent parmi les métiers les plus dangereux du monde.
Quand Brigitte Bardot devient sculpture : Genèse d’un projet hors norme - Épisode 2
Derrière cette sculpture se cache une aventure humaine, artistique et juridique hors norme, portée par Brigitte Bardot elle-même, l’artiste italien Milo Manara, la Ville de Saint-Tropez, et Alexan
Quand Brigitte Bardot devient sculpture : Genèse d’un projet hors norme - Épisode 1
Figure indissociable de Saint-Tropez, la sculpture de Brigitte Bardot, souvent surnommée « La Mère de Saint-Tropez », est devenue au fil des années un repère symbolique autant qu’une œuvre singuliè