Ontdek een oogverblindende selectie juwelen uit de 20e eeuw op onze nieuwste veilingpresentatie, georkestreerd door juwelenexpert Cécile Simon.
.
Uitzonderlijke juwelen: presentatie van de veiling op 11 december
Ontdek een oogverblindende selectie van 20e-eeuwse juwelen uit onze laatste veilingpresentatie, georkestreerd door juwelenexpert Cécile Simon. In deze boeiende video wordt u ondergedompeld in de wereld van opmerkelijke stukken zoals juwelen van Jules Wiese, een zeldzame bisschopsring van Alexis Phanies die toebehoorde aan Pierre Hector Couillet, creaties van René Boivin ontworpen door Marie Caroline de Brosse, waaronder een hanger van bergkristal.
Bekijk ook een uitzonderlijke aquamarijn van Santa Maria met een gewicht van 39,45 karaat, een prachtige kleur en een aanzienlijk gewicht. Ontdek de beroemde Alhambra sautoir van Van Cleef & Arpels in een prachtige turquoise kleur, evenals zeldzame stukken van Boucheron, waaronder een reversclip met dubbele diamanten uit de jaren 1940 en een paar armbanden bezet met chrysoprase, koraal en lapis lazuli. Elk sieraad is een kunstwerk, een uitnodiging tot schoonheid en elegantie. Mis deze veiling niet om een van deze unieke schatten te bemachtigen.
Veilinghuis sinds 1928 .
Inventarissen - Gedeeld - Verzekering
mdlh@millon.com
Expertises & schattingen
expertise@millon.com
Veilingverkoop
news@millon.com
Zoom
Kies je taal
Ons nieuws
2025, l’année MILLON (ou comment faire « record » en attendant mieux)
En 2025, MILLON AUCTION GROUP signe une nouvelle année… record. Enfin, record pour l’instant.
Jusqu’au 17 décembre, une vente solidaire pour soutenir la jeunesse africaine
Jusqu’au 17 décembre au soir, une vente solidaire exceptionnelle est ouverte au profit de l’association Patrimoinezer.Objectif : financer le développement du programme « Écris ton hymne » en Afriqu
Un trésor philatélique aux enchères : l’extraordinaire “erreur de couleur” du Royaume des Deux-Siciles
La maison de ventes aux enchères Millon présentera à Paris-Drouot, un timbre parmi les plus rares au monde : l’exceptionnelle erreur de couleur du timbre de Sicile, connue à seulement deux exemplai
Vente aux enchères inaugurale à Marseille – 18 décembre 2025
Millon organise sa première vente aux enchères à Marseille le 18 décembre 2025 à 14h, à l’occasion de l’ouverture de Millon Marseille Provence, sa nouvelle maison de ventes située 201 rue Paradis,